Jesteś aktywną mamą, która szuka sposobów na poprawę efektywności pracy, aby zyskać więcej czasu dla siebie i swoich bliskich? Skoro słuchasz tego nagrania, domyślam się, że tak! Dzisiaj opowiem Ci o różnych sposobach, jak możesz razem ze mną nauczyć się efektywnie pracować z domu, będąc mamą.

Podcastu wysłuchasz tutaj:

Jeśli regularnie słuchasz podcastu Mamo, pracuj efektywniej!, to już odkryłaś jeden ze sposobów, jak pomagam mamom efektywnie pracować z domu. I zapewne wiesz, że bardzo chętnie dzielę się w nim darmową wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Nagrania są krótkie i treściwe, aby oszczędzić Twój czas, bo z własnego doświadczenia wiem, jak cenna jest każda minuta w życiu aktywnej mamy. Na mojej stronie publikuję również tekstowe wersje odcinków, w których znajdziesz najważniejsze informacje i linki do wszystkich polecanych przeze mnie miejsc.

Jednak podcast to nie jedyna forma wsparcia, jaką Ci oferuję. Jak jeszcze możesz nauczyć się ode mnie efektywnej pracy?

Blog – źródło inspiracji, jak efektywnie pracować z domu, będąc mamą

Artykuły i poradniki blogowe mogą być prawdziwą kopalnią wartościowej i darmowej wiedzy. Dużą dawkę praktycznych wskazówek skierowanych specjalnie do mam (szczególnie mających małe dzieci), znajdziesz na moim blogu w zakładce AKTUALNOŚCI. Jeśli szukasz inspiracji, jak efektywnie pracować z domu, to polecam Ci te 3 teksty:

Na blogu czekają także inne artykuły zawierające wiele życiowych porad przydatnych przedsiębiorczym mamom. Jeśli ich jeszcze nie czytałaś, to w wolnej chwili warto nadrobić zaległości 😊

tekst alternatywny

Bezpłatny quiz, który pomoże Ci sprawdzić, czy pracujesz efektywnie

Poza podcastem i blogiem, przygotowałam także inne darmowe formy wsparcia. Aby przekonać się, czy potrafisz efektywnie pracować z domu, będąc mamą – możesz wypełnić bezpłatny quiz. Wiele mam mówiło mi, że już samo czytanie pytań dało im bardzo dużo do myślenia. Po wypełnieniu quizu otrzymasz odpowiedź, czy pracujesz efektywnie oraz wskazówki, co w Twojej sytuacji możesz zmienić, aby poprawić swoją efektywność. Myślę, że warto skorzystać z takiej gratisowej „diagnozy”.

Minikurs audio „3 kroki do efektywnej pracy z domu, będąc mamą”

Jeśli chcesz wykonać pierwsze kroki ku efektywnej pracy z domu, to zachęcam Cię do skorzystania z krótkiego (jego wysłuchanie zajmie Ci łącznie 30 minut) minikursu „3 kroki do efektywnej pracy z domu, będąc mamą”. Ten minikurs składa się z 3 nagrań mp3.

Webinary z praktycznymi wskazówkami, jak efektywnie pracować z domu

Kolejnym prostym i szybkim sposobem, aby uczyć się ode mnie, jest udział w bezpłatnych wydarzeniach, które organizuję co jakiś czas. Już 27 marca o godzinie 9:00 poprowadzę darmowy webinar Jak pracować szybciej i osiągać więcej, mając małe dzieci i mało czasu na pracę? I serdecznie Cię na niego zapraszam. Zapisz się na webinar, nawet gdy nie będziesz mogła wziąć w nim udziału na żywo, bo aż do 3 kwietnia będziesz miała bezpłatny dostęp do powtórki.


A jeśli ominęły Cię poprzednie wydarzenia o efektywnej pracy z domu, to nic straconego, gdyż możesz po nie sięgnąć w każdej chwili. W moim sklepie czeka na Ciebie pakiet 2 webinarów:

  • Jak pracować w swoim biznesie mając mało czasu?
  • Jak efektywniej pracować z domu, będąc mamą? Sprawdź, co dokładnie Ci w tym przeszkadza.

W cenie 2 pizz otrzymujesz nagrania w formie Video i mp3 z praktycznymi wskazówkami do wdrożenia, dzięki którym z dnia na dzień będziesz działać coraz efektywniej. Dostęp do materiałów dostajesz od razu po zakupie pakietu i na zawsze!

Program mentoringowy dla mam, chcących efektywnie pracować z domu

Mój Program mentoringowy opiera się na 3 modułach: ODPOCZYNEK, DOM i PRACA

Stworzyłam taką formułę, bo uważam, że gdy rzeczywiście chcemy efektywnie pracować z domu, to trzeba podejść do tego całościowo i zadbać o wszystkie obszary życia. Samo skupienie się na pracy, czyli nauce narzędzi i technik, nie wystarczy. W dłuższej perspektywie to nie zda egzaminu, jeśli nie zatroszczymy się wcześniej o swój odpoczynek, współpracę z rodziną i organizację domowych obowiązków.

A jak wiadomo, skuteczne wprowadzanie zmian i nowych nawyków jest procesem, przez który najlepiej przechodzić małymi krokami, dlatego…

tekst alternatywny

Program Efektywna i pełna energii biznesmama trwa 12 tygodni

I już teraz gorąco zapraszam Cię, abyś dołączyła do IV edycji, którą zaczynamy po Wielkanocy, a skończymy akurat przed wakacjami. Jeśli obawiasz się, że nie znajdziesz czasu na udział w Programie – to od razu rozwieję Twoje wątpliwości. Wystarczy, że znajdziesz 1 godzinę tygodniowo na spotkanie mentoringowe w kameralnym gronie 4 mam plus ja.

Zachęcam Cię do przeczytania szczegółów Programu Efektywna i pełna energii biznesmama i opinii uczestniczek poprzednich edycji na mojej stronie. Dzięki temu sama się przekonasz, jak wiele możesz zyskać, dołączając do niego.

Razem ze mną naucz się efektywnie pracować z domu oraz zyskaj więcej czasu i energii

Jeśli jesteś ze mną od jakiegoś czasu, to zapewne wiesz, że ja przede wszystkim stawiam na praktykę. Dlatego wszystkie formy nauki razem ze mną zawierają tylko esencję wiedzy, bez zbędnego lania wody. Natomiast ich filarami są sprawdzone metody z życia oraz praktyczne zadania, które od razu możesz wdrożyć, aby efektywnie pracować z domu.

I przede wszystkim – wszystko przekazuję w przystępnej i zwięzłej formie, dzięki czemu nie potrzebujesz dużo czasu, by skutecznie skorzystać z mojego wsparcia. A wręcz przeciwnie.

Jeśli będziesz systematycznie wdrażała moje wskazówki, jak efektywnie pracować z domu, będąc mamą, zyskasz więcej czasu i to bardzo szybko!

Zapraszam Cię do zapoznania się ze wszystkimi sposobami, o których opowiedziałam i wybrania tych, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Szczególnie polecam Ci Program mentoringowy Efektywna i pełna energii biznesmama, w którym krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces, abyś zaczęła efektywnie pracować z domu oraz miała więcej energii i czasu każdego dnia. Przypominam, że IV edycja startuje tuż po Wielkanocy – zapisz się już teraz, bo obowiązuje limit miejsc.

Pamiętaj także o subskrypcji podcastu Mamo, pracuj efektywniej! w swojej ulubionej aplikacji oraz śledzeniu mnie na Instagramie i Facebooku. Dzięki temu dowiesz się jeszcze więcej o tym, jak efektywnie pracować z domu (i nie tylko) oraz będziesz na bieżąco ze wszystkim wydarzeniami.

Posłuchaj wszystkich odcinków podcastu na:

Kliknij i posłuchaj na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na Speaker

Pomagam mamom odzyskać energię  i czas dla siebie! 

U mnie otrzymasz krótkie i konkretne wskazówki oparte na praktycznym doświadczeniu – jestem mamą 3 dzieci (8 lat, 5 lat, 1,5 roku) oraz certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny i certyfikowanym facylitatorem metody Empowering People in the Workplace.

 

Program „Efektywna i pełna energii biznesmama”