KONKURS

 

Podczas wyzwania „Tworzenie kalendarzy z dziećmi” możesz wygrać bazę rysunków „Rysunkowy świat dziecka, czyli pomoce wizualne wspierające rozwój i samodzielność dzieci”

Zasady

 

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby, które są zapisane na wyzwanie „Tworzenie kalendarzy z dziećmi” i mają konto na Facebooku.

21 i 22 kwietnia w mailach z wyzwania będą podane treści zadań. Należy zrealizować wszystkie 2 zadania z wyzwania i zamieścić ich efekty pod tym specjalnym postem w grupie.

Potwierdzeniem wykonania zadania jest zamieszczenie zdjęcia lub opisu pokazującego/opisującego efekty wykonania tego zadania.

Aby uznać, że zostały zrealizowane 2 zadania, to należy zamieścić w grupie pod tym specjalnym postem 2 komentarze konkursowe:
– 1 komentarz dotyczący zadania pierwszego,
– 1 komentarz dotyczący zadania drugiego.

Komentarze z efektami wykonania zadań biorące udział w konkursie można zamieszczać do czwartku 23 kwietnia 2020 r. do godz. 22:00 pod tym postem w grupie

Głosowanie:

Każdy członek grupy może dać lajka pod komentarzami biorącymi udział w konkursie. Można głosować do  czwartku 23 kwietnia  do godz. 22:00. Można głosować wielokrotnie (oddawać głosy na kilka osób).

Głosujemy na komentarze osób, które wg nas powinny wygrać, bo podobają nam się ich efekty zrealizowania zadań.

Nagrody:

2 osoby wygrają:
1) Osoba, która w sumie zdobędzie największą ilość lajków pod swoimi efektami z realizacji 2 zadań wygrywa narody.

2) Drugi pakiet nagród przydzielam ja i wybieram osobę, której efekty mi się najbardziej podobają.

Nagrodą jest baza gotowych rysunków dla rodziców: „Rysunkowy świat dziecka, czyli pomoce wizualne wspierające rozwój i samodzielność dzieci” w formie pdf i png. Osoby, które wygrają, a już wcześniej kupiły tę bazę, mają prawo wymienić nagrodę na inny produkt z mojego sklepu online (www.rysunkowomi.pl/sklep).

Dla osób, które wezmą udział w konkursie, ale nie wygrają, przewiduję dodatkowe zniżki na bazę dla rodziców „Rysunkowy świat dziecka”.

Uwaga: W konkursie liczą się lajki tylko pod pierwszymi komentarzami danego uczestnika dotyczącymi danego zadania. Sugeruję wstawiać po jednym zdjęciu/opisie tylko w jednym komentarzu opisującym każde zadanie, czyli zamieścić 2 komentarze konkursowe (bo są 2 zadania), bo ich większa ilość nie pomoże.

Ogłoszenie wyników nastąpi w newsletterze w piątek 24 kwietnia 2020 r. ok. godz. 8:00 rano.

Nagrody zostaną przekazane mailowo do końca kwietnia 2020 roku.