Bezpłatne mp3 o 3 sposobach na zyskanie energii, będąc mamą już czeka na Ciebie w skrzynce, ale… POCZEKAJ CHWILĘ, bo mam dla Ciebie jako mamy pracującej z domu SPECJALNĄ JEDNORAZOWĄ OFERTĘ PONIŻEJ, która jest ważna tylko 30 minut:

7

Jesteś mamą i brakuje Ci energii? Jesteś przemęczona?
Myślisz, że to niemożliwe, abyś dbała na co dzień o siebie i się rozwijała, będąc mamą?

Pokażę Ci, jak znaleźć ten czas i jak zyskać więcej energii nawet, gdy wydaje Ci się, że to niemożliwe.

Przejdź praktyczne wyzwanie „Zyskaj więcej energii i czasu dla siebie. Praktyczne wyzwanie dla przedsiębiorczych mam”, dzięki któremu z dnia na dzień zyskasz nie tylko czas dla siebie, ale także energię!

 

Dzięki temu wyzwaniu:

małymi i prostymi krokami zyskasz min. 1h dla siebie

poczujesz, że „żyjesz” i przypomnisz sobie, jak to jest być pełną energii kobietą

zobaczysz, że nie jesteś w tym sama: otrzymasz wsparcie moje i innych mam

zobaczysz, że częściej się uśmiechasz i jesteś radośniejsza.

To wyzwanie sprawdzi się u mam dzieci w każdym wieku.

W ramach wyzwania „Zyskaj więcej energii i czasu da siebie” otrzymasz:

1) Otrzymasz krótkie (7 minut) mp3 nr 1, w którym dowiesz się, co w praktyce możesz zrobić, by mieć więcej czasu i więcej energii. Za wykonanie  zadania nr 1 z mp3 nr 1 otrzymasz nagrodę.

2) Otrzymasz krótkie (10 minut) mp3 nr 2, w którym dowiesz się, co w praktyce możesz zrobić, by mieć więcej czasu i więcej energii. Za wykonanie  zadania nr 2 z mp3 nr 2 otrzymasz nagrodę.

3) nagranie webinaru „5 sposobów na znalezienie czasu, będąc mamą”

 

Tę okazję widzisz TYLKO RAZ!

Tego wyzwania nie ma w moim sklepie i możesz je kupić TYLKO TERAZ.

Jedynie za 39 zł, zamiast 99 zł (60% zł taniej).

Mariola stworzyła pomoce logopedyczne do druku oraz w wersji edytowalnej.

Nazywam się Mariola Olkowicz. Angażuję i mobilizuję mamy do zmian, dzięki którym będą miały więcej energii i radości w swoim życiu oraz więcej czasu dla siebie.

Pokazuję jak to osiągnąć poprzez organizację efektywnej pracy z domu oraz łatwiejszą współpracę z dziećmi z wykorzystaniem Pozytywnej Dyscypliny (której jestem Edukatorką).

U mnie otrzymasz krótkie i konkretne wskazówki oparte na praktycznym doświadczeniu – jestem mamą 3 synów (8 lat, 5 lat, 1,5 roku).

Od kilku lat pracuję z domu prowadząc własną firmę. Dziadków mamy daleko, nie zatrudniam niani, a mimo to mam czas na rodzinę, pracę z domu i odpoczynek, dla siebie, a jednocześnie zarażam innych energią i pozytywnym nastawieniem.

Pozytywna Dyscyplina (pochodzi od łacińskiego słowa disciplina, które oznacza nauczanie) uczy: odpowiedzialności, współpracy, umiejętności rozwiązywania problemów, konfliktów, samodyscypliny, wiary we własne możliwości, życiowych kompetencji, czyli umiejętności życiowych i społecznych w jakie chcemy wyposażyć dzieci i młodzież.

Mamy, które przeszły przez to wyzwanie napisały:

Bardzo dziękuję za to wyzwanie i pracę w nie włożoną, pomagasz poukladać w glowie wiele czasem oczywistych rzeczy, ale dopiero nazwane mogą byc przekute w efekt. I mnie tez zmobilizowalaś.

Ja również dziękuję za możliwość wzięcia udziału w wyzwaniu. Było to dla mnie ciekawe doświadczenie oraz coś nowego, ponieważ nigdy wcześniej nie należałam do tego typu społeczności, na pewno jestem bogatsza o tę naukę. Wiedza była przekazywana w sposób konkretny, usystematyzowany i to mi się bardzo podobało.

Ogólnie miałam wczoraj bardzo aktywny dzień, dużo spraw i pracy i dzięki temu, że nie było rozpraszaczy wykonałam dużo więcej rzeczy w pracy, choć nie miałam sprzyjających warunków. A wieczorem dokończyłam układanie puzzli.

Jeszcze raz dziękuję za to wyzwanie Mariola! Konkrety, przykłady z życia wzięte, proste wskazówki, które można wdrożyć tego samego dnia.

Ja również dziękuje. Niby niektóre proste tipy które większość może znać jednak gdy się skupi na ich zastosowaniu dopiero działają. I o to właśnie chodzi o wprowadzanie w życie zmian i wiedzy a nie jej kolekcjonowanie. I uważności na swoje potrzeby, na postawienie siebie w centrum a nie na samym końcu.

Tego wyzwania nie kupisz w sklepie!

Oferta ważna tylko przez:

Mentoring dla rodziców dzieci w wieku 2-8 lat.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do mnie na: kontakt@mariolaolkowicz.pl

Copyright © 2022 Mariola Olkowicz Polityka prywatności