Jesteś mamą i brakuje Ci energii? Jesteś przemęczona?
Myślisz, że to niemożliwe, abyś dbała na co dzień o siebie i się rozwijała, będąc mamą?

 

Pokażę Ci, jak znaleźć ten czas i jak zyskać więcej energii nawet, gdy wydaje Ci się, że to niemożliwe.

Energia w pracy

Weź udział w bezpłatnym wydarzeniu online „Zyskaj więcej energii i czasu dla siebie w 5 dni. Praktyczne wyzwanie dla przedsiębiorczych mam” w dniach 20-24 lutego.

 

kalendarze dla dzieci do wydrukowania

Po udziale w tym wyzwaniu:

małymi i prostymi krokami zyskasz min. 1h dla siebie

poczujesz, że „żyjesz” i przypomnisz sobie, jak to jest być pełną energii kobietą

zobaczysz, że nie jesteś w tym sama: otrzymasz wsparcie moje i innych mam

po kilku dniach wyzwania zobaczysz, że częściej się uśmiechasz i jesteś radośniejsza.

Wyzwanie odbędzie się w dniach 20-24 lutego, ale materiały z wyzwania będą dostępne do 27 lutego.
Mariola stworzyła pomoce logopedyczne do druku oraz w wersji edytowalnej.

Nazywam się Mariola Olkowicz i mam 3 synów: 8 lat, 5 lat i 1,5 roku. Jestem Edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców.

Pomagam mamom odzyskać energię i czas dla siebie.

Pokazuję jak to osiągnąć poprzez organizację efektywnej pracy z domu oraz łatwiejszą współpracę z dziećmi z wykorzystaniem Pozytywnej Dyscypliny.

U mnie otrzymasz krótkie i konkretne wskazówki oparte na praktycznym doświadczeniu.

Od kilku lat pracuję z domu, prowadząc własną firmę. Dziadków mamy daleko, nie zatrudniam niani, a mimo to mam czas na rodzinę, pracę z domu i odpoczynek, dla siebie, a jednocześnie zarażam innych energią i pozytywnym nastawieniem.

Pozytywna Dyscyplina (pochodzi od łacińskiego słowa disciplina, które oznacza nauczanie) uczy: odpowiedzialności, współpracy, umiejętności rozwiązywania problemów i konfliktów, samodyscypliny, wiary we własne możliwości, umiejętności życiowych i społecznych, w jakie chcemy wyposażyć dzieci i młodzież.

 

Jak będzie wyglądać wyzwanie?

Dzień 1 (poniedziałek 20 lutego) o 9:00: Webinar „5 sposobów na znalezienie czasu, będąc mamą” – potrwa max. 1,5h – weźmiesz udział w webinarze na żywo lub później obejrzysz powtórkę.

Za bycie na żywo na webinarze otrzymasz prezentację w prezencie.

Dzień 2 (wtorek 21 lutego): Otrzymasz krótkie (max. 10 minut) mp3 nr 1, w którym dowiesz się, co w praktyce możesz zrobić, by mieć więcej czasu i więcej energii. 

Dzień 3 (środa 22 lutego): Tego dnia nie otrzymasz nowych rzeczy z wyzwania, ponieważ będzie to dzień, w którym sugeruję wykonać zad. 1, które poznasz poprzedniego dnia. Za wykonanie  zadania nr 1 z mp3 nr 1 otrzymasz nagrodę.

Dzień 4 (czwartek 23 lutego): Otrzymasz krótkie (max. 10 minut) mp3 nr 2, w którym dowiesz się, co w praktyce możesz zrobić, by mieć więcej czasu i więcej energii. Za wykonanie  zadania nr 2 z mp3 nr 2 otrzymasz nagrodę.

Dzień 5 (piątek 24 lutego): Tego dnia możesz skorzystać z grupowych konsultacji ze mną. Będziesz mogła wybrać aż z 4 terminów: 8:00-8:30, 10:30-11:00, 17:00-17:30, 21:00-21:30.

 

Opinie o moich wyzwaniach i szkoleniach:

|

„Mój przykład pokazuje, że udział w nim nie wymaga od nas dużych nakładów czasu, a wręcz pomaga je znaleźć.

Agnieszka Siedlarz, mama chłopców 7 lat i 5 lat i półrocznej dziewczynki

|

„[…] poznałam, na co tracę swoją energię i to w miejscach, których bym się nie spodziewała. Polecam Klub Energii dla Mam wszystkim zabieganym, zmęczonym codziennymi obowiązkami mamom, które pragną poradzić sobie z panującym w ich życiu chaosem oraz chcącym mieć więcej energii, oraz czasu dla siebie.”

Milena Zegarowska, mama 2 synów: 5,5 i 3 lat

|

„Lubię Twoje wyzwania, podobają mi się dlatego, że nie tylko dostarczają praktycznych wskazówek, ale też dzielisz się w nich swoimi wartościami. To dla mnie cenne obserwować Twój rozwój zawodowy i to jak stajesz się coraz bardziej profesjonalna, a jednocześnie jesteś taką osobą, z którą chętnie poszłabym po prostu na kawę 🙂

Lidia Rusztowicz

|

„Polecam Klub Energii Dla Mam wszystkim, nie tylko mamom, bo każdy ma dni, kiedy tej energii brakuje (dzieci także). Dobrze jest wiedzieć, gdzie ta energia nam ucieka. Ja po pierwszej edycji mam zrobioną checklistę, na której sprawdzam obszary, gdzie popełniam drobne, acz istotne błędy. Czasami wystarczy na prawdę niewiele, by odzyskać energię do działania!”

Anna Siek, mama 7 latki i 4 latka