Bezpłatne wyzwanie dla rodziców o graniu z dziećmi (2-9 lat)


Jesteś rodzicem dziecka w wieku 2-9 lat?
Marzy Ci się, aby spędzać czas ze swoim dzieckiem bardziej rozwojowo, a jednocześnie atrakcyjnie dla Ciebie i dziecka? 

Mam dla Ciebie rozwiązanie!
Spędzaj więcej czasu na graniu z dziećmi w gry analogowe.

Weź udział w bezpłatnym wyzwaniu dla rodziców w dniach 7-8 listopada, gdzie będziemy się motywować do grania z dziećmi oraz będziemy sobie radzić jak miło spędzać czas przy grach niezależnie od wyniku gry ;).

Na wyzwaniu będziemy grać z dziećmi: w gratisie otrzymasz ode mnie 2 gry oraz 1 zabawę do druku, które Wam zapewnią atrakcyjny i rozwojowy czas z dziećmi ;).
Będą to gry logopedyczne, które mogą być używane także przez dzieci bez wad wymowy. Oprócz mówienia, poćwiczymy liczenie oraz motorykę małą.

gra logopedyczna
Ćwiczenia lewopółkulowe pdf

Dzięki udziałowi w tym wyzwaniu:

 ze swoim dzieckiem spędzisz rozwojowo i atracyjnie czas 

 Twoje dziecko poćwiczy m.in. koncentrację, zręczność, liczenie,

✅ Twoje dziecko poćwiczy przestrzegania zasad,

✅ Twoje dziecko zobaczy, że nie zawsze się wygrywa.

Nazywam się Mariola Olkowicz i w rysunkowy sposób ułatwiam życie dzieciom, ich rodzicom, nauczycielom i logopedom, tworząc gotowe do druku pomoce rysunkowe.

Jestem autorką bazy rysunków dla rodziców „Rysunkowy świat dziecka, czyli pomoce wizualne wspierające rozwój i samodzielność dzieci”, 2 baz logopedycznych „Rysunkiem i słowem kształtuję wymowę. Pomoce logopedyczne wspierające komunikację i mowę dzieci”, 2 zestawów ćwiczeń lewopółkulowych oraz 5 wyzwań dla rodziców

Mariola stworzyła pomoce logopedyczne do druku oraz w wersji edytowalnej.

Czy wiesz, że przeprowadziłam już 5 wyzwań dla rodziców?


Kilka opinii z moich wcześniejszych wyzwań:

„Obserwuję Cię prawie od początku, kiedy zaczęłaś rysować zawodowo. […] Lubię Twoje wyzwania, podobają mi się dlatego, że nie tylko dostarczają praktycznych wskazówek jak wykorzystać rysunki na co dzień, ale też dzielisz się w nich swoimi wartościami. To dla mnie cenne obserwować Twój rozwój zawodowy i to jak stajesz się coraz bardziej profesjonalna, a jednocześnie jesteś taką osobą, z którą chętnie poszłabym po prostu na kawę 🙂 […].”

Lidia Rusztowicz

„Robisz super świetną pracę!!! Jestem zachwycona i będę korzystać. Szkoda, że tak późno trafiła na Twój profil 😉

Natalia  Wójcik

„Dziękuję za uświadomienie mi tak wielu rzeczy podczas tego wyzwania. Do tej pory nie chowałam zabawek – wszystko było wystawione i dochodziły nowe. Drugi dzień wyzwania to po prostu petarda – jak odetkanie jakiegoś korka w głowie. To nie było tylko o porządkach, ale bardziej o życiu. Twoje przykłady pokazały mi, jak pięknie może działać Pozytywna Dyscyplina. I że nie potrzebujemy mieć wszystkiego.

Sylwia Bielawiec

Do bezpłatnego wyzwania pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)