Jesteś rodzicem dziecka w wieku 2-8 lat?

Chciałabyś ułatwić sobie życie rodzica?

 Chciałabyś mieć bardziej uporządkowany dom i życie z małymi dziećmi?

Zapisz się na bezpłatny webinar dla rodziców (2 marca o 20:30), na którym podzielę się z Tobą moimi sprawdzonymi metodami na łatwiejsze życie z dziećmi w wieku 2-8 lat. 

 

webinar-dla-rodzicow

Na webinarze pokażę Ci rozwiązania, które uporządkują przestrzeń i życie codzienne Twoje i Twojego dziecka oraz oszczędzą Tobie czasu i nerwów. 
Do tych metod doszłam czerpiąc wiedzę m.in. z Pozytywnej Dyscypliny, Montessori, metody KonMari, a także moich zawodowych doświadczeń w pracy z dziećmi i doświadczenia bycia mamą mieszkającą w małym mieszkaniu, dzięki któremu widzę, że uporządkowany dom i życie z dziećmi można mieć nie tylko wtedy, gdy ma się duże przestrzenie.
kalendarze dla dzieci do wydrukowania

Dzięki udziałowi w tym webinarze:

 poznasz proste sposoby, dzięki którym Twój dom może być bardziej uporządkowany, a Ty zaoszczędzisz czas na jego sprzątaniu,

 poznasz metody, które ułatwią życie Tobie i Twojemu dziecku,

✅ dowiesz się, jak możesz wspierać samodzielność swojego dziecka,

✅ zobaczysz, że możesz mieć więcej czasu dla siebie, nawet będąc mamą małego dziecka.

Webinar odbędzie się 2 marca o godz. 20:30, a jego powtórka będzie dostępna przez 48 h. Osoby, które będą na żywo otrzymają z niego notatkę wizualną.

Nazywam się Mariola Olkowicz i w rysunkowy sposób ułatwiam życie dzieciom, ich rodzicom, nauczycielom i logopedom, tworząc gotowe do druku pomoce rysunkowe.

Jestem autorką bazy rysunków dla rodziców „Rysunkowy świat dziecka, czyli pomoce wizualne wspierające rozwój i samodzielność dzieci”, w której znajduje się ponad 200 ikonek z 10 kategorii: Plany, Kalendarz, Transport, Przybory szkolne, Ludzie, Zabawki, Ubrania, Obowiązki domowe, Zajęcia dodatkowe, Zdrowie.

I właśnie tych ikonek używamy podczas moich wyzwań dla rodziców ;). Dzięki nim oraz dzięki moim sprawdzonym sposobom sprawiam, że życie rodziców małych dzieci staje się łatwiejsze ;).

 

Prywatnie jestem mamą 3 synów: Piotrusia (7 lat), Tomka (3,5 roku), Mikołaja (4 miesiące).

Mariola stworzyła pomoce logopedyczne do druku oraz w wersji edytowalnej.

Czy wiesz, że przeprowadziłam już 5 wyzwań dla rodziców?


Kilka opinii z moich wyzwań dla rodziców:

|

„Obserwuję Cię prawie od początku, kiedy zaczęłaś rysować zawodowo. […] Lubię Twoje wyzwania, podobają mi się dlatego, że nie tylko dostarczają praktycznych wskazówek jak wykorzystać rysunki na co dzień, ale też dzielisz się w nich swoimi wartościami. To dla mnie cenne obserwować Twój rozwój zawodowy i to jak stajesz się coraz bardziej profesjonalna, a jednocześnie jesteś taką osobą, z którą chętnie poszłabym po prostu na kawę :).”

Lidia Rusztowicz

|

„Dziękuję za uświadomienie mi tak wielu rzeczy podczas tego wyzwania. Do tej pory nie chowałam zabawek – wszystko było wystawione i dochodziły nowe. Drugi dzień wyzwania to po prostu petarda – jak odetkanie jakiegoś korka w głowie. To nie było tylko o porządkach, ale bardziej o życiu. Twoje przykłady pokazały mi, jak pięknie może działać Pozytywna Dyscyplina. I że nie potrzebujemy mieć wszystkiego.

Sylwia Bielawiec

Do webinaru pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)