Jesteś mamą i brakuje Ci czasu?

 

Czujesz się przytłoczona i ciągle powtarzasz „Nie mam czasu”?

Nie masz czasu dla siebie, na odpoczynek, na poczytanie książki czy spotkanie z koleżanką?

Zapisz się na bezpłatny webinar „5 sposobów na znalezienie czasu, będąc mamą”.

Szkolenie jest przeznaczone zwłaszcza dla mam dzieci w wieku 2-8 lat.

 

Na webinarze poznasz 5 praktycznych sposobów, dzięki którym znajdziesz czas:

✅ na odpoczynek

✅ na spotkania z koleżankami

dla siebie (bez dzieci).

Webinar odbędzie się 25 maja (środa) o 17:00 i będzie dostępna powtórka do niedzieli.

Nie masz czasu przyjść na webinar?

 

Przewidziałam to, że powiesz „nie mam czasu” na przyjście na webinar.

Dlatego od razu po zapisie na webinar otrzymasz 🎵 nagranie mp3, w którym poznasz 1 z 5 sposobów na znalezienie czasu jako mama.

Wypróbuj go jak najszybciej, byś dzięki niemu mogła uczestniczyć w webinarze i poznać 4 pozostałe sposoby 😉

Mariola stworzyła pomoce logopedyczne do druku oraz w wersji edytowalnej.

Nazywam się Mariola Olkowicz i jestem mamą 3 synów (8 lat, 4 lata i 11 miesięcy).

Dodaję energii mamom, pokazując im, jak mieć czas dla siebie, jak efektywniej i krócej pracować oraz ułatwiam współpracę z dziećmi w wieku 2-8 lat, rysujące pomoce wizualne.

Jestem autorką bazy ikonek dla rodziców „Rysunkowy świat dziecka, czyli pomoce wizualne wspierające rozwój i samodzielność dzieci”, szkoleń dla rodziców dzieci w wieku 2-8 lat oraz innych pomocy rysunkowych, które ułatwiają współpracę z dziećmi rodzicom, nauczycielom, logopedom i terapeutom.

Od kilku lat pracuję z domu prowadząc własną firmę. Dziadków mamy daleko, nie zatrudniam niani, a mimo to mam czas na rodzinę, pracę z domu i odpoczynek, dla siebie, a jednocześnie zarażam innych energią i pozytywnym nastawieniem 😉

 

Opinie uczestniczek moich szkoleń dla mam: 

|

„Obserwuję Cię prawie od początku, kiedy zaczęłaś rysować zawodowo. […] Lubię Twoje wyzwania, podobają mi się dlatego, że nie tylko dostarczają praktycznych wskazówek jak wykorzystać rysunki na co dzień, ale też dzielisz się w nich swoimi wartościami. To dla mnie cenne obserwować Twój rozwój zawodowy i to jak stajesz się coraz bardziej profesjonalna, a jednocześnie jesteś taką osobą, z którą chętnie poszłabym po prostu na kawę :).”

Lidia Rusztowicz

|

„Dziękuję za uświadomienie mi tak wielu rzeczy podczas tego wyzwania. Do tej pory nie chowałam zabawek – wszystko było wystawione i dochodziły nowe. Drugi dzień wyzwania to po prostu petarda – jak odetkanie jakiegoś korka w głowie. To nie było tylko o porządkach, ale bardziej o życiu. Twoje przykłady pokazały mi, jak pięknie może działać Pozytywna Dyscyplina. I że nie potrzebujemy mieć wszystkiego.

Sylwia Bielawiec