Bezpłatne mp3 o 3 sposobach na efektywną pracę z domu, będąc mamą już czeka na Ciebie w skrzynce, ale… POCZEKAJ CHWILĘ, bo mam dla Ciebie jako mamy pracującej z domu SPECJALNĄ JEDNORAZOWĄ OFERTĘ PONIŻEJ, która jest ważna tylko 30 minut:

7

Jesteś mamą i pracujesz z domu? Chciałabyś pracować krócej?

Siadasz do pracy z wielkim zapałem, ale po pewnym czasie pojawia się frustracja i stres, a może nawet wyrzuty sumienia, ponieważ Twoje dziecko co chwilę przychodzi do Ciebie (pomimo, że jest pod opieką męża czy babci) i pyta: Mamo, kiedy skończysz pracę? Mamo, kiedy się ze mną pobawisz?

Chciałabyś jak najszybciej skończyć pracę, ale paradoksalnie pracujesz dłużej, bo trudno Ci się skupić, gdy pytania dziecka wybijają Cię z pracy w skupieniu.

Twoja frustracja rośnie, czas pracy się przedłuża, niezadowolenie rodziny wzrasta, a Twoje wyrzuty sumienia, że zaniedbujesz dziecko jeszcze bardziej się zwiększają.

Znasz to?

Jeśli tak, to warsztat online „Jak pracować w skupieniu, będąc mamą? Sprawdź, jak spędzać wartościowy czas z małymi dziećmi, aby dały Ci spokojnie popracować z domu” jest dla Ciebie.

Moim klientkom w podobnej sytuacji polecam skorzystanie ze SPECJALNEGO CZASU Z DZIEĆMI.
Specjalny czas z dziećmi, czyli czas, w którym się z dziećmi bawimy, gramy z nimi itp.

 

I właśnie na tym godzinnym warsztacie opowiem Ci o tym specjalnym czasie z dziećmi. Wtedy rozłożę temat specjalnego czasu na czynniki pierwsze i osadzę to w kontekście mam pracujących z domu.

 

Podczas nagrania warsztatu otrzymasz:
  • praktyczne wskazówki dotyczące tematu czasu specjalnego z dziećmi, dzięki któremu będziesz mogła pracować krócej (bo dzieci już nie będą Ci przeszkadzać w pracy)
  • motywację do szybkiego wdrożenia wskazówek, dzięki czemu szybko zobaczysz rezultaty.

Ten warsztat sprawdzi się najlepiej u mam, które mają dzieci w wieku powyżej 2 r.ż.

Dzięki nagraniu warsztatu:

dowiesz się, ile i w jaki sposób spędzać specjalny czas z dziećmi, by "nasycić je" sobą

Twoje dzieci będą czuły się zaopiekowane, bo będziesz z nimi spędzać wartościowy czas (bo jakość tego czasu jest ważniejsza niż ilość)

przestaniesz mieć wyrzuty sumienia, że za mało spędzasz czasu z dziećmi

w Twoim domu będzie mniej nieodpowiednich zachowań ze strony dzieci

zaczniesz pracować krócej, dzięki temu, że w końcu będziesz mogła się w pełni skupić na pracy. A będziesz mogła lepiej się skupić na swojej pracy, ponieważ dzieci przestaną Ci przerywać pracę pytając o to, kiedy do nich przyjdziesz, kiedy się z nimi pobawisz itp.

W ramach warsztatu „Jak pracować w skupieniu, będąc mamą? Sprawdź, jak spędzać wartościowy czas z małymi dziećmi, aby dały Ci spokojnie popracować z domu” otrzymasz:
– nagranie w formie video
– nagranie w formie mp3
– prezentację.

Dostęp do tych materiałów na zawsze.

Forma mp3 pozwoli Ci na łatwiejsze wysłuchanie webinaru na spacerze, w drodze do przedszkola czy przy domowych czynnościach.

Tę okazję widzisz TYLKO RAZ!

Nagrania tego webinaru nie ma w moim sklepie i możesz je kupić TYLKO TERAZ.

Jedynie za 44 zł, zamiast 99 zł (ponad 50% taniej).

Tego nagrania warsztatu nie kupisz w sklepie!

Oferta ważna tylko przez:

Mariola stworzyła pomoce logopedyczne do druku oraz w wersji edytowalnej.

Nazywam się Mariola Olkowicz. Angażuję i mobilizuję mamy do zmian, dzięki którym będą miały więcej energii i radości w swoim życiu oraz więcej czasu dla siebie.

Pokazuję jak to osiągnąć poprzez organizację efektywnej pracy z domu oraz łatwiejszą współpracę z dziećmi z wykorzystaniem Pozytywnej Dyscypliny (której jestem Edukatorką).

U mnie otrzymasz krótkie i konkretne wskazówki oparte na praktycznym doświadczeniu – jestem mamą 3 synów (8 lat, 5 lat, 1,5 roku).

Od kilku lat pracuję z domu prowadząc własną firmę. Dziadków mamy daleko, nie zatrudniam niani, a mimo to mam czas na rodzinę, pracę z domu i odpoczynek, dla siebie, a jednocześnie zarażam innych energią i pozytywnym nastawieniem.

Pozytywna Dyscyplina (pochodzi od łacińskiego słowa disciplina, które oznacza nauczanie) uczy: odpowiedzialności, współpracy, umiejętności rozwiązywania problemów, konfliktów, samodyscypliny, wiary we własne możliwości, życiowych kompetencji, czyli umiejętności życiowych i społecznych w jakie chcemy wyposażyć dzieci i młodzież.

Opinia Magdy, która oglądała ten warsztat i napisała do mnie po kilku dniach:

Magdalena Matusiak

mama 2 dzieci: 6,5 roku i 4,5 roku

Opinia Martyny, która oglądała mój podobny webinar o specjalnym czasie z dziećmi:

Obejrzałam webinar o czasie specjalnym z dziećmi. Temat dla mnie nie nowy, bo znam go z Pozytywnej Dyscypliny. Ale nowe było dla mnie uszczegółowienie ile tego czasu z dziećmi ma być konkretnie w zależności od wieku. To było bardzo odkrywcze dla mnie i…przełomowe.

Wprowadziłam czas specjalny z dziećmi i jestem zaskoczona efektami! Choć bawię się z nimi niezbyt długo to nigdy nie było jęczenia i marudzenia, że za krótko. A co najlepsze! Dzieci od czasu wprowadzenia specjalnego czasu dużo więcej bawią się same! Tak jakby wyćwiczyły się w zabawie. Bawią się tez dużo razem w dwójkę bardzo fajnie.

Zainwestowałam w specjalny czas z dziećmi (który długo nie trwa), a zyskałam duuuzo więcej! I na prawdę czerpię radość z tej wspólnej zabawy. Jest to dla mnie bardzo cenny czas i nareszcie nie czuje się złą mamą i że zaniedbuję swoje dzieci.

Martyna, mama 3 dzieci

Opinie moich klientek po skorzystaniu z innych moich produktów:

Pomogły mi cenne uwagi Marioli oraz wsparcie grupy. Naprawdę widać i czuć pełne zaangażowanie Marioli, a to jeszcze bardziej motywuje.

Ewelina Cymbor

mama 2 dzieci: 2 i 4 lata

Ogromną wartością są dla mnie webinary – to takie pigułki wiedzy, bardzo praktyczne.

Justyna Stańska (Italiana)

mama 2 synów: 5,5 lat i 4 lata

Comiesięczne live’y są pełne konkretów (jak zawsze u Marioli), dzięki czemu wiadomo, co dokładnie zmienić lub wprowadzić.
Agnieszka Siedlarz

mama 2 synów w wieku 5,5 lat i 7miesięcy

Bardzo ciekawe webinary, zadania do wykonania i możliwość poznania nowych osób. Mariola daje kopa do działania 🙂

Agnieszka Nowak

mama 2 synów w wieku 5,5 lat i 7miesięcy

Tego nagrania warsztatu nie kupisz w sklepie!

Oferta ważna tylko przez:

Mentoring dla rodziców dzieci w wieku 2-8 lat.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do mnie na: kontakt@rysunkowomi.pl

Copyright © 2022 Mariola Olkowicz Polityka prywatności