Dziękuję za zaufanie i zakup mojej bazy „Rysunkowy świat dziecka” w pdf.
Możesz dokupić wersję edytowalną, czyli png, o której przeczytasz poniżej.

Rysunkowy świat dziecka, czyli pomoce wizualne wspierające rozwój i samodzielność dzieci
Kupuję edytowalne rysunki

Wersja edytowalna rysunków (png)

Jeśli chcesz z rysunków z bazy korzystać na także na komputerze czy komórce, np. tworzyć z nich kartki okolicznościowe, prezentacje, grafiki na bloga, fanpage, Instagram itp., to kup WERSJĘ EDYTOWALNĄ PNG.

W formie png otrzymujesz te same rysunki, które masz w wersji pfd, ale te rysunki są w forie edytowalnej bez tła, w formacie 1500×1500 px wraz z filmikami, w których pokazuję, jak je edytować w bezpłatnych programach: GIMP i Canva.

Uwaga: filmiki są gratisem do rysunków w png, nie są kursem graficznym.

Opinie osób testujących wersję png

Polecam zakup rysunków z filmikami wszystkim osobom, które pracują na grafikach, prostych rysunkach np. do przedszkola.

Filmiki to dobra wskazówka, jak korzystać z programów GIMP i strony Canva. Edycja rysunków jest łatwa, wręcz przyjemna. Możemy tak naprawdę zrobić z nimi wszystko, co tylko chcemy. Edycja dla osoby, która biegle posługuje się komputerem i programami typu Word, Paint nie będzie trudna. Mnie osobiście nie zajęło to dużo czasu – do godziny. Polecam zakup rysunków z filmikami wszystkim osobom, które pracują na grafikach, prostych rysunkach np. do przedszkola. To fajny sposób na stworzenie prostych pomocy dydaktycznych. Myślę, że mamom, które lubią tworzyć kreatywne zadania dzieciom ten zakup byłby pomocny.

Zdobyte umiejętności: wykorzystam do tworzenia prostych plakatów, kartek okolicznościowych dla siebie i dziecka, ciekawych postów na FB czy Insta.

Ewelina Wawrzyniak – mama Emilki

Baza rysunków jest fajnym punktem wyjścia do tworzenia różnego rodzaju projektów graficznych.

Praca w programach GIMP i Canva jest przyjemna i intuicyjna. Programy są proste w obsłudze, a dają możliwość stworzenia ciekawych kompozycji i projektów. Filmiki są pomocne w obsłudze programów. Baza rysunków jest fajnym punktem wyjścia do tworzenia różnego rodzaju projektów graficznych.

Zdobyte umiejętności zamierzam wykorzystać przy tworzeniu projektów dla córeczki,  plakatów i kartek dla przyjaciół

Malwina Magnuszewska – mama Emilki

Nauczyciele w przedszkolach będą mieli ułatwioną pracę poprzez dużą bazę gotowych rysunków.

Praca na plikach png podoba mi się, bo każdy obrazek może być inny i wyjątkowy. Dodatkowa pomoc w formie filmików ułatwi i umili to zadanie. Edycja rysunków dzięki temu jest łatwa i poradzi sobie z nią każdy. Rysunki polecam dla rodziców, którzy mają małe dzieci: można je wykorzystać w formie zabawy np. memo lub nauki nazw przedmiotów. Również nauczyciele w przedszkolach będą mieli ułatwioną pracę poprzez dużą bazę gotowych rysunków przydatnych nawet jako kolorowanki.

Zdobyte umiejętności: wykorzystam w zabawach z moim dzieckiem tworząc np. kartki okolicznościowe lub gry.

Marta Sekuła mama Marysi, pedagog szkolny

Najcześciej zadawane pytania

W jakiej formie są rysunki?

Rysunki są w formie png bez tła.

Możesz je zapisać i z nich korzystać także w formie jpg.

Jakiej wielkości są rysunki?

1500×1500 px

Jak wygląda sam zakup rysunków?

Gdy na dole strony wybierzesz pakiet to zostaniesz przeniesiony/a do kasy, gdzie wypełniasz formularz zakupu i dokonujesz płatności. Następnie otrzymasz e-mail potwierdzający zakup.

Kiedy otrzymam rysunki?

Jeśli zamówienie opłacisz wybierając opcję Przlewy24, to natychmiast po zakupie dostaniesz maila z bazą rysnków. Zaś jeśli dokonasz zakupu poprzez przelew tradycyjny, to dostęp do zakupionych materiałów otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty, czyli zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym.

Jakie konkretnie rysunki otrzymam?
Otrzymasz ponad 200 rysunków z bazy „Rysunkowy świat dziecka”+ (jeśli kupisz większe pakiety) „Rysunkiem i słowem kształtuję wymowę” cz. 1 + „Rysunkiem i słowem kształtuję wymowę” cz. 2 (w zależności od wybranego pakietu na dole strony).
Sprawdź wykaz rysunków w bazie „Rysunkowy świat dziecka”: https://www.mariolaolkowicz.pl/wp-content/uploads/2019/05/Indeks-rysunków.pdf
Sprawdź wykaz rysunków w bazie „Rysunkiem i słowem kształtuję wymowę” cz. 1: https://drive.google.com/open?id=11-QhYuIawBPV5K61_5yLS9ZUFnlXuv7L
Sprawdź wykaz rysunków w bazie „Rysunkiem i słowem kształtuję wymowę” cz. 2: https://drive.google.com/open?id=14HjlKDzLlQIQOVh2g-iadHVXNjElgx0Y
Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, wystawiam faktury. Jestem zwolniona z VAT-u i dlatego faktury są bez VAT.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę to zaznacz taką opcję w Formularzu zamówienia, a faktura zostanie automatycznie wystawiona.

Jeśli chcesz mieć pomoc w postaci gotowych rysunków to wybierz odpowiedni pakiet:

Masz dodatkowe pytania? Napisz do mnie na: kontakt@rysunkowomi.pl

Copyright © 2019 Mariola Olkowicz. Polityka prywatności