Gotowe!

Dziękuję za zapisanie się na wyzwanie o porządkach w zabawkach.

Chciałabyś, aby porządek zapanował także w ubranaich Twojego dziecka?
Poznaj minikurs „Porządki w szafie dziecka”

Marzysz o tym, aby Twoje dziecko samodzielnie się ubierało (lub na początek chociaż samo wyjmowało swoje ubrania) i jednocześnie, aby panował porządek w jego szafie?

Ten minikurs jest dla Ciebie, jeśli:

» Twoje dziecko dopiero uczy się samodzielnego ubierania i chcesz tak przygotować jego garderobę  oraz dziecko, aby mu to ułatwić

» Twoje dziecko już samodzielnie się ubiera, ale porządek w jego szafie zostawia wiele do życzenia

» jesteś jeszcze w ciąży i chcesz od początku mieć porządek w garderobie potomka.

Podczas minikursu pomogę Ci to osiągnąć dzieląc się z Tobą:

  • praktycznym doświadczeniem w stosowaniu metody KonMari w garderobie swoich synów

  • ikonkami ubrań mojego autorstwa, które pomogą oznaczyć poszczególne części garderoby Twojego dziecka oraz przydadzą się przy nauce samodzielnego ubierania się (do tworzenia checklist)

  • wskazówkami jak zachęcić dzieci do samodzielnego ubierania się i jak stworzyć odpowiednie warunki do tego.

Jednorazowa oferta zakończy się za:

  

Zastanawiasz się co ja – dziewczyna od rysowania – mam wspólnego z dziećmi, samodzielnością, ubraniami i metodą KonMari?

Nazywam się Mariola i jestem mamą Piotrusia i Tomka, a zawodowo tworzę notatki wizualne oraz infografiki. Ostatnio tworzę także rysunki dla rodziców, wpływające na rozwój i samodzielność ich dzieci.

Od kilku miesięcy można u mnie bezpłatnie pobrać zestaw ikonek z ubraniami i zabawkami, które proponuję użyć m.in. do oznaczenia półek/pudełek z ubraniami dzieci, aby ułatwić im samodzielne ubieranie się, ale… otrzymuję wiadomości od rodziców, że samo naklejenie tych ikonek „nie robi całej roboty”.

I tak, to prawda. Samo naklejek rysunków „nie zrobi całej roboty”, jeśli szafa Twojego dziecka nie jest odpowiednia przygotowana do samodzielności najmłodszych oraz jeśli rodzic robi w tym procesie wszystko (zamiast chociaż na niektórych etapach angażować w to dziecko).

Od razu uprzedzam, że nie zajmuję się zawodowo ani metodą KonMari, ani tematem wychowania dzieci. W wyzwaniu podzielę się wiedzą i doświadczeniem jako mama oraz rysunkami ubrań swojego autorstwa.

Jeśli masz ochotę teoretycznie zgłębić temat metody KonMari to zachęcam do przeczytania książki „Magia sprzątania”, choć nie jest to konieczne przed wyzwaniem (nie ma tam tematu dzieci).

Ten minikurs zawiera roczny dostęp do:
– 3 nagrań live’ów, które odbyły się w kwietniu
– 5 dodatkowych video
– 3 notatek wizualnych (możesz je pobrać)
– 12 ikonek (możesz je pobrać)
– rysunkowych instrukcji pionowego składania ubrań (możesz je pobrać).
Oprócz wiedzy merytorycznej, pokazałam także jak pionowo składam ubrania moich synów: body, bluzki, spodnie, półśpiochy, śpiochy, pajace, spodnie, skarpety, majtki, bluzy, swetry, rajstopy, podkoszulki.

Jednorazowa oferta zakończy się za:

  

Opinie osób, które przeszły ten minikurs o porządkach w szafie dziecka:

Efekty uczestników:

„Ja od tego czasu tylko tak składam, a najlepszy patent jaki sprzedałaś to ten z tymi pudełkami do torby. Kiedyś właściwie co tydzień mogłabym robić porządki w szufladach, teraz od momentu wyzwania zrobiłam RAZ i to bardziej przegląd sezonowy był.”

Joanna Sasin z pozytywnieojedzeniu.pl

Jednorazowa oferta zakończy się za: