Jesteś logopedą lub rodzicem dziecka, które chodzi do logopedy?
Marzysz o tym, aby Twoje zajęcia logopedyczne (lub Twojego dziecka) były skuteczniejsze i ciekawsze dla dzieci, a Twoja praca szybsza i łatwiejsza?
Brakuje Ci pomysłów i czasu na wymyślanie zabaw logopedycznych?
Tracisz za dużo czasu na przygotowywanie się do zajęć logopedycznych?
Chciałabyś mieć uniwersalne pomoce, które będą służyły do mnóstwa ćwiczeń i zabaw logopedycznych?
Chciałabyś, aby Twoje zajęcia logopedyczne były pełne rysunków, ale nie masz talentu do rysowania?
Szukasz czytelnych i aktualnych rysunków (aby nie zawierały ilustracji rzeczy, które zmieniły swój wygląd już 10 lat temu)?
Chciałabyś mieć atrakcyjne i skuteczne pomoce na zajęcia logopedyczne i jednocześnie móc się do nich przygotować w krótkim czasie?
Marzysz o tym, aby mieć „pod ręką” gotowe pomoce logopedyczne z głoskami szumiącymi wraz z ciekawymi grami?
Jeśli któraś z tych sytuacji brzmi znajomo, to jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ moje pomoce logopedyczne z głoskami szumiącymi ([sz], [cz], [ż]/[rz], [dż]) z pewnością rozwiążą Twoje problemy.
Dla logopedów oraz rodziców, takich jak Ty, przygotowałam bazę
„Rysunkowe szaleństwa. Rysunki i gry logopedyczne z głoskami szumiącymi”.
Jest to zestaw ponad 90 gotowych rysunków z tematów:
UTRWALANIE GŁOSKI [sz]
UTRWALANIE GŁOSKI [cz]
UTRWALANIE GŁOSKI [ż]/[rz]
UTRWALANIE GŁOSKI [dż]
oraz gier logopedycznych:
Skrzynie z monetami
Żabki
Logopedyczna kolorowanka
Bananowe pary
Sprzątanie lasu
Grzybobranie
Obejrzyj krótkie filmiki i zobacz jak wyglądają wszystkie wydrukowane już rysunki i gry z bazy logopedycznej:
CHCESZ SKORZYSTAĆ Z MOICH MATERIAŁÓW LOGOPEDYCZNYCH, ALE…
… myślisz sobie: tak, rysunki logopedyczne mam, jednak muszę jeszcze wymyślić do nich ćwiczenia i zabawy logopedyczne.
Nie, nie musisz. Wraz z rysunkami otrzymujesz dodatek „W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw z głoskami szumiącymi”, który został napisany przez logopedkę Małgorzatę Barczuk.
Znajdziesz w nim pomysły na niebanalne zabawy logopedyczne, w których można wykorzystać różne zmysły. Te zabawy będą dla Twoich dzieci prawdziwą frajdą, a jednocześnie skutecznymi ćwiczeniami logopedycznymi.
Wyobraź sobie, że…
… zamiast ciągłego poszukiwania pomocy na terapie logopedyczne, dostajesz całe foldery pełne rysunków, gier i zabaw, które wystarczy tylko wydrukować.
… masz proste, minimalistyczne czarno-białe rysunki, które są bardzo czytelne dla Twoich pacjentów.
… z tych materiałów możesz tworzyć ćwiczenia i zabawy zarówno podczas zajęć, jak i wklejać je dzieciom do zeszytów (są w 2 rozmiarach, z podpisami i bez).
… masz na swoim komputerze mnóstwo rysunków, które możesz drukować do woli przez całe życie.
… w o wiele krótszym czasie przygotowujesz się do zajęć logopedycznych, a zajęcia z Tobą są dla dzieci wielką frajdą.
… zaczynasz każdy tydzień z większą energią, ponieważ o zaplecze rysunkowe do terapii logopedycznych już nie musisz się martwić.
… zamiast ciągle szukać nowych pomocy logopedycznych, otrzymujesz folder, w którym wszystko przygotowane jest pod potrzeby Twoje i Twoich pacjentów.
Wystarczy, że wybierzesz konkretną zabawę logopedyczną i podążysz za wskazówkami.
Nadal chcesz tracić dużo czasu na przygotowywanie się do zajęć?
Czy na pewno chcesz, aby dzieci na Twoich zajęciach się nudziły?
Jesteś pewna, że Twoi pacjenci wolą ćwiczenia tylko w formie tekstu pisanego?
Stworzyłam te rysunki i gry, abyś Ty miała gotowe pomoce logopedyczne, a wraz z dodatkiem „W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw z głoskami szumiącymi”, abyś mogła je wykorzystać od razu po otrzymaniu.
Po zakupie moich pomocy logopedycznych będziesz mogła spać spokojnie przed nowym tygodniem.
Będziesz miała więcej czasu dla siebie, bo odejdzie Ci ciągle szukanie nowych rysunków i nowych pomysłów na ćwiczenia i zabawy logopedyczne.
Twoi pacjenci (Twoje dziecko) będą mieli ciekawsze i skuteczniejsze zajęcia logopedyczne.
Nazywam się Mariola Olkowicz i ułatwiam współpracę z dziećmi w domu, szkole i na zajęciach logopedycznych rysując pomoce wizualne, w tym logopedyczne.
W ostatnim czasie skupiłam się szczególnie na tworzeniu pomocy logopedycznych.
Jestem mamą 3 synów: 7 lat, prawie 4 lara oraz niemowlę. Mój najstarszy syn od kilku lat regularnie chodzi do logopedy, zaś młodszy był już dawno kilka razy na konsultacjach ze względu na przykrótkie wędzidełko.
Jestem świadoma tego, ile pracy kosztuje logopedów przygotowanie się do zajęć i jakiej to wymaga kreatywności. Jako rodzic widzę też, że dzieci chętniej wykonują ćwiczenia rysunkowe, niż powtarzają wyrazy, które tylko zostały napisane. A przecież i mi, i logopedzie, i dziecku, zależy na jak największej skuteczności tych zajęć. Dlatego też zdecydowałam zająć się obszarem pomocy logopedycznych, oczywiście ze wsparciem merytorycznym logopedów.
Ta logopedyczna baza rysunków nie powstałaby, gdyby nie merytoryczne wsparcie 2 logopedek:
MAŁGORZATA BARCZUK, Warszawa, mama_ośmiornica
Jestem neurologopedą, pedagogiem i terapeutą SI. Prowadzę profil na Facebooku i Instagramie (mama_ośmiornica), na którym dzielę sie swoją wiedzą logopedyczną i doświadczeniem bycia mamą trójki dzieci (w tym bliźniąt). Bliskie jest mi rodzicielstwo bliskości. Staram się do każdego dziecka podchodzić indywidualnie, patrzeć na rozwój całościowo. Ważne jest dla mnie, aby terapia logopedyczna była dobrą zabawą. W swojej pracy wykorzystują elementy integracji sensorycznej, pedagogiki Montesorii.
Terapia logopedyczna musi być dla dziecka świetną zabawą. Ćwiczenia logopedyczne często są długotrwałe i żmudne, dlatego trzeba zadbać, ale były dla dziecka ciekawe. Logopedzi często spędzają dużo czasu na szukaniu nowych obrazków, przygotowywaniu pomocy. Mariola z stworzyła świetną bazę rysunków, które można wykorzystać na wiele sposobów. Można je dostosowywać do własnych potrzeb. Aby tworzenie gier logopedycznych i pomocy było łatwe do rysunków dołączone są filmiki, w których Mariola prosto wyjaśnia techniczne sprawy tworzenia gier logopedycznych. Moim zdaniem baza rysunków logopedycznych to świetna sprawa dla logopedów i neurologopedów. Może być też wykorzystywana przez rodziców, którzy chcą efektywnie wykonywać ćwiczenia logopedyczne z dzieckiem w domu.
Gosia przygotała materiał wyrazowy do głosek [sz] i [cz], kilka gier oraz zabawy do dodatku „W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw z głoskami szumiącymi”.
OLGA KOTWICKA, Warszawa
Jestem logopedą, pedagogiem specjalnym, absolwentką APS w Warszawie. Podyplomowo skończyłam neurologopedię na UMCS w Lublinie. Od pięciu lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym w Warszawskich placówkach.
Uwielbiam prowadzić terapię dzieci z opóźnionym rozwojem mowy. W codziennej pracy brakowało mi nowoczesnych i uniwersalnych rysunków, znalazłam je u Marioli. Te proste i czytelne materiały są ogromnym ułatwieniem w pracy z dziećmi o różnych potrzebach. Odkąd stałam się posiadaczką pierwszej części bazy, korzystam z niej codziennie. Dlatego bardzo się cieszę, że mogłam dodać „coś” od siebie i współpracować z Rysunkowo mi przy tworzeniu kolejnej bazy.
Olga przygotowała materiał wyrazowy do głosek [ż]/[rz] i [dż] oraz kilka gier.
Przeczytaj co o mojej bazie rysunków logopedycznych mówią osoby, które już przetestowały ją w pracy logopedy lub w domu z dziećmi:
W te gry chętnie grał – to duży sukces
Materiały polecam wszystkim rodzicom, ponieważ zaangażowały mojego trudnego 6-latka, który jest na wszystko na nie, a w te gry grał chętnie i powtarzał słówka. Gier nie lubi, nie stosuje się do zasad, a w te pograł chętnie i to w trzy pod rząd 🙂 Zadeklarował, że zagra jeszcze – u nas jest to duży sukces :-).
Barbara
Cenny pakiet do wykorzystania na wiele różnych sposobów
Ogromną zaletą jest ich prostota oraz to, że są one czarno-białe. Dzięki czemu dzieci mogą je kolorować na zajęciach lub w trakcie pracy w domu. Podpisy pod obrazkami zachęcają uczniów do czytania, co jest kolejną korzyścią. Materiały są zrozumiałe dla dzieci. Uważam, że jest to cenny pakiet do wykorzystania na wiele różnych sposobów w zależności od tego, czego potrzebujemy w danej chwili, np. nazywanie, odgadywanie, memo, budowanie zdań i dłuższych wypowiedzi, ćwiczenia słuchowe, określanie pozycji głoski w wyrazie i wiele, wiele innych.
Marta Giziewska, neurologopeda
Gry sprawiły Szymkowi wielką frajdę
Materiały zdecydowanie przypadły i mnie i dziecku do gustu. Gry sprawiły Szymkowi wielką frajdę, pomogły ćwiczyć głoski szumiące, ale również inne sprawiające problem. Samo powtarzanie słówek dla mojego dziecka często jest nudne, a ponieważ ilustracje same prosiły się o kolor, więc wzięliśmy kredki, Szymek sam wybierał obrazek, który chce pomalować i ćwiczył mówienie. Plansze do gier dają możliwość stworzenia gry jedynej w swoim rodzaju, bo pokolorowanej przez dziecko, a przy okazji ćwiczenia mowy poprzez opowiadanie co koloruje.
Kinga Milczarek, mama 6-latka
Z chęcią wykonywała zadania
Materiały są przygotowane w ciekawy i atrakcyjny sposób. Córka była zadowolona z zadań, bardzo spodobały jej się obrazki i z chęcią wykonywała zadania. Polecam wszystkim rodzicom, których dzieci mają problem z wymową oraz logopedom. Na pewno te pomoce sprawią, że dzieci będą chętniej ćwiczyć i współpracować przy wykonywaniu zadań, a bardzo dużo czasu jest zaoszczędzone na szukanie odpowiednich materiałów.
Angelika Nowak, mama 6-latki oraz 3-latka
Dzieciom oraz mi podobała się formuła gier z ciekawą fabułą
Materiały przydały mi się do utrwalenia i automatyzacji głosek szumiących „ż” i „dż”. Dzieciom oraz mi podobała się formuła gier z ciekawą fabułą oraz to, że obrazki są czarno – białe, dzięki czemu dzieci z autyzmem nie rozpraszały się zbyt intensywnymi kolorami.
Iwona Kozłowska, logopeda
Chętnie brał w nich udział
Wraz synem testowaliśmy materiały i on chętnie brał w nich udział. Gry świetnie nadają się do ćwiczeń logopedycznych.
Iwona Wawrzynkiewicz, mama 5-latka
Różnorodne i ciekawe gry
Materiał zawiera różnorodne i ciekawe gry z prostymi zasadami. Atutem materiałów są czarno-białe obrazki, które są czytelne i jednoznaczne (niektóre z nich mają mają zaznaczony wskazaniem kluczowy element albo odniesienie do całości) i mają podpisy. Pomysły na proste i czasowo szybkie gry uatrakcyjniają zajęcia oraz pozwalają utrwalać prawidłową artykulację łącząc z rywalizacją.
Iwona Nowak, neurologopeda w przedszkolu
Forma gry i zabawy są najlepszą formą nauki
W każdej grupie wiekowej dzieci były zachwycone grami logopedycznymi, słowa wylosowane przez jedno dziecko, powtarzały nawet inne i to z przyjemnością. Materiał posłużył mi i moim podopiecznym nie tylko do utrwalania prawidłowej wymowy zaburzonej głoski, ale także do umacniania głoskowania, sylabizowania. Dzieci poszerzyły także swój słownik czynny. Najlepszym dowodem na poczucie zadowolenia z materiałów były reakcje dzieci, które po zajęciach pytały, czy na kolejnych także zagramy :). Utwierdziłam się w przekonaniu, że forma gry i zabawy są najlepszą formą nauki. Forma czarno – biała rysunków to świetny pomysł, zawsze można pokolorować wspólnie z dziećmi, ćwicząc motorykę małą. Zdecydowałam się nie kolorować, aby nie rozpraszać dzieci kolorem, tylko skupić się na merytorycznej stronie. Wersja czarno – biała sprawdziła się doskonale w moim przypadku.
Agnieszka Samela, logopeda
Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy!
Jestem przekonana, że moje gotowe rysunki i gry logopedyczne w formie pdf pomogą Ci w lepszym i szybszym przygotowaniu się do zajęć logopedycznych. Dlatego nie boję się zaoferować Ci gwarancji satysfakcji i zwrotu 100% ceny, jeśli okaże się, że nie jesteś zadowolona z zakupu.
Jeżeli w ciągu 30 dni od chwili otrzymania produktu stwierdzisz, że użycie przez Ciebie tych rysunków i gier oraz propozycji ćwiczeń i zabaw z dodatku „W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw logopedycznych z głoskami szumiącymi” w żaden sposób nie wpłynęło na efekty logopedyczne Twoich pacjentów (Twojego dziecka), napisz do mnie, to zwrócę Ci całą wpłaconą sumę.
Sprawdź moją rysunkową bazę logopedyczną, aby zadbać o swój czas i przygotowywać atrakcyjniejsze i skuteczniejsze zajęcia.
- Z rysunków możesz korzystać po ich zakupie zarówno teraz, jak i za kilka lat oraz możesz drukować je do woli.
- Rysunki możesz wykorzystywać jako ćwiczenia na zajęciach oraz możesz je wklejać dzieciom do zeszytów.
- W gratisie otrzymasz dodatek „W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw z głoskami szumiącymi” w pdf.
Wersja edytowalna rysunków i gier (png) z fimikami instruktażowymi.
Jeśli chcesz także tworzyć swoje wersje gier, malować rysunki, tworzyć z nich inne pomoce, plakaty, prezentacje, dyplomy, kartki itp., posty na Facebooka, Instagram, bloga, TO KUP PAKIET PDF+PNG.
Dzięki dołączonym filmikom w szybki sposób nauczysz się jak robić graficzne sztuczki z rysunkowymi materiałami logopedycznymi. Od tej pory Twoje zajęcia będą prawdziwą rysunkową atrakcją dla dzieci.
W formie png otrzymujesz te same rysunki co w wersji pfd, ale są to rysunki bez tła, w formacie 1500×1500 px wraz z filmikami, w których pokazuję, jak je edytować w bezpłatnych programach: GIMP i Canva.
Oprócz rysunków, otrzymujesz także w formie png szablony gier, które zostały użyte, abyś w łatwy i szybki sposób mogła stworzyć swoje wersje zabaw.
Uwaga: filmiki są gratisem do rysunków w png, nie są kursem graficznym.
Zobacz opinie logopedów, którzy skorzystali z wersji edytowalnej rysunków (png) wraz z moimi filmikami instruktażowymi i przekonaj się jak prosto możesz nauczyć się potrzebnych umiejętności:
Można dokonać edycji i samodzielnie zmodyfikować je w programie graficznym.
Na co dzień, jako psycholog i logopeda, pracuję z dziećmi z różnymi potrzebami. W związku z tym, że myślimy obrazami, staram się poza kanałem werbalnym, wykorzystywać dodatkowo kanał wizualny. Rysunki przykuwają naszą uwagę i są lepiej zapamiętywane niż jedynie słowa. Zależy mi na tym, aby materiały z których korzystam były czytelne (wiadomo, co obrazek ma przedstawiać) i proste (łatwe do odtworzenia, gdyby nagle dziecko poprosiło o narysowanie takiego samego). Te warunki spełniają rysunki, które otrzymałam od Rysunkowomi. Wielkim ich plusem jest różnorodność – rysunki są z wielu kategorii, zawierają różne głoski w nazwach, więc mogą być używane w wielu sytuacjach terapeutycznych. Rysunki są czarno-białe – oszczędzają tusz w drukarce i można je pokolorować kredkami z dzieckiem. Jeśli jednak znajdzie się osoba, która lubi mieć pomoce w kolorze, może dokonać edycji i samodzielnie zmodyfikować je w programie graficznym. Z rysunków będę korzystała w przyszłości, kiedy zabraknie mi jakiejś pomocy i będę chciała ją samodzielnie stworzyć – ogromny plus png bez tła!
Anna Boniakowska, logopeda, psycholog, Ciechanów, Emocje i Słowa
Filmiki są klarowne i zrozumiałe, ułatwiają orientację w programie osobom, które nie miały wcześniej styczności z grafiką komputerową.
Nie było trudne korzystanie z edytowalnej wersji rysunków oraz bezpłatnych programów, które pokazała Mariola, chociaż ich wcześniej nie znałam. Programy oraz tworzenie w nich pomocy wykorzystując Marioli rysunki bardzo mi się spodobało i będę z tego korzystała w swojej pracy. Filmiki są klarowne i zrozumiałe, ułatwiają orientację w programie osobom, które nie miały wcześniej styczności z grafiką komputerową. Po kilkunastu minutach filmu już wiedziałam, gdzie są najpotrzebniejsze narzędzia i jak je zastosować. To ułatwiło pierwszy kontakt z programem.
Magdalena Hibner, logopeda, Łódź
Filmiki instruktażowe w prosty sposób tłumaczą co robić, krok po kroku.
Rysunki są czarno-białe, co pozwala dostosowywać je do własnych potrzeb (w dodatku dzieci uwielbiają same kolorować swoje egzemplarze). Rysunki są czytelne i, mimo ich jednoznaczności, można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Można tworzyć tradycyjne zestawy do ćwiczenia i utrwalania głosek w wyrazach, wyrażeniach i zdaniach. Dzięki dołączonym szablonom można projektować gry, aby zajęcia były atrakcyjniejsze. Można też wykorzystać rysunki do ćwiczenia z dziećmi kategoryzacji. Rozcinając rysunek możemy pracować nad analizą i syntezą wzrokową. Odpowiednio kolorując, cieniując, powiększając lub zmniejszając możemy stworzyć pomoc do ćwiczeń sekwencji, szeregów czy relacji. Możliwości jest mnóstwo! Myślę, że jest to świetna baza dla każdego logopedy lub terapeuty.
Do rysunków dołączone są filmiki instruktażowe, jak korzystać z programów graficznych. To duże udogodnienie dla osób, które z technologią nie mają po drodze, bo w prosty sposób tłumaczą co robić, krok po kroku.
Kinga Kozak, logopeda, Puławy
Dzięki wskazówkom Marioli program Canva przestanie być czarną magią.
Co mi się podobało? Po pierwsze – szablony do gier. Dzięki użyciu funkcji siatka w programie szablony stają się uniwersalne – w łatwy sposób można je przerabiać, zmieniać rysunki i dopasowywać do aktualnych potrzeb. Po drugie – proste i przejrzyste rysunki, które zostały stworzone przez Mariolę. Po trzecie – obsługa programu Canva nie jest skomplikowana, dzięki czemu w kilka minut możemy stworzyć nowe karty pracy. Zdecydowanie polecam każdemu logopedzie. Nawet takiemu, który do tej pory nie stworzył żadnej karty pracy. Dzięki wskazówkom Marioli program Canva przestanie być czarną magią. Jestem logopedą w szkole podstawowej (klasy 0-3) i prowadzę zajęcia grupowe. Na jednych zajęciach mam uczniów z różnymi potrzebami. Często jest tak, że dostępne pomoce logopedyczne są przygotowywane dla poszczególnych głosek, np. tylko dla głosek szumiących (sz, ż, cz, dż) lub tylko dla głoski r. Lubię pracować z dziećmi na jednym materiale (memory, domino, bingo, itp.), jednak trudno dobrać takie pomoce, które będą spełniały moje wymagania. Jeśli znajdę jedno domino dla głosek szumiących, to pewnie będzie miało inną grafikę, niż domino dla głosek syczących. Mariola stworzyłą bazę logopedycznych rysunków z uwzględnieniem różnych głosek, co w połączeniu z szablonami da pole do manewru każdemu kreatywnemu logopedzie.
Paulina Rogalska, logopeda, Warszawa
Szczegóły bazy logopedycznej z głoskami szumiącymi
W ramach PAKIETU PDF otrzymasz ok. 100 stron do druku, na których jest ponad 90 niepowtarzających się rysunków oraz 6 różnych gier (mają po 2 wersje z różnymi głoskami) z tematów:
1. Utrwalanie głoski [sz]
2. Utrwalanie głoski [cz]
3. Utrwalanie głoski [ż]/[rz]
4. Utrwalanie głosek [dż]
5. Zestaw gier logopedycznych”
a) Skrzynie z monetami (z głoskami [sz] oraz [ż]/[rz])
b) Żabki (z [cz] oraz [dż])
c) Bananowe pary (z [cz] oraz [ż]/[rz]
d) Sprzątanie lasu (z [sz], [cz], [ż]/[rz] oraz [dż])
e) Logopedyczna kolorowanka (z [ż]/[rz] oraz [sz])
f) Grzybobranie (z [sz] oraz [dż])
Rysunki są w 2 rozmiarach:
– ok. 5×5 cm (z podpisami pisanymi wielkimi literami oraz bez podpisów)
– ok. 10×10 cm (bez podpisów).
Dołączone są także oddzielne podpisy do rysunków, a w nich rzeczowniki odmienione przez wszystkie przypadki (oprócz wołacza).
GRATIS:
– dodatek „„W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw z głoskami szumiącymi” napisany przez logopedkę Małgorzatę Barczuk.
W ramach PAKIETU PDF+PNG otrzymasz:
– to samo co w pakiecie pdf
+
– wszystkie rysunki w rozmiarze 1500×1500 px w png bez tła
– szablony do 6 gier
– 3 dodatkowe szablony, które były użyte w wersji pdf.
GRATIS: dostęp do filmików instruktażowych.
Najczęściej zadawane pytania
W jakiej formie są rysunki?
Rysunki są w formie pdf (lub także png, jeśli wybierzesz droższy pakiet) w 2 rozmiarach.
Forma pdf pozwala Ci na wielokrotne drukowanie ich – drukujesz ile potrzebujesz, gdy się zgubi, gdy zapomnisz zabrać z domu.
Jakiej wielkości są rysunki?
Rysunki są w 2 rozmiarach:
– ok. 5×5 cm (podpisami pisanymi wielkimi literami oraz bez podpisów )
– ok. 10x10cm (bez podpisów).
Dołączone są także oddzielne podpisy napisane małymi literami, a wśród nich rzeczowniki odmienione przez wszystkie przypadki (oprócz Wołacza). Możesz wybrać odpowiednią formę rysunków i wydrukować tylko te, które akurat Ci się przydadzą.
W jakiej formie jest "W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw z głoskami szumiącymi"?
Dodatek „W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw z głoskami szumiącymi”, jest w formie pdf i przypomina ebook: teksty są przeplatane zdjęciami, na których zobaczysz zaproponowane ciekawe zabawy logopedyczne.
Dla kogo jest baza rysunków i gier logopedycznych?
Baza rysunków została przygotowana z myślą o logopedach, lecz może być używana także przez rodziców, których dzieci chodzą na zajęcia logopedyczne (sugeruję najpierw konsultację ze swoim logopedą, aby określił, z których części bazy logopedycznej może korzystać Twoje dziecko i w jakiej kolejności).
Z tej bazy mogą korzystać także rodzice dzieci, które nie wymagają terapii logopedycznej.
Jak wygląda sam zakup materiałów logopedycznych?
Gdy na dole strony wybierzesz pakiet to zostaniesz przeniesiona do kasy, gdzie wypełniasz formularz zakupu i dokonujesz płatności. Następnie otrzymasz e-mail potwierdzający zakup.
Kiedy otrzymam rysunki logopedyczne?
Jeśli zamówienie opłacisz wybierając opcję Przlewy24, to natychmiast po zakupie dostaniesz maila z bazą rysunków. Jeśli zaś dokonasz zakupu poprzez przelew tradycyjny, to dostęp do materiałów otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty, zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym.
Jakie konkretnie rysunki otrzymam?
Pod tym linkiem zobaczysz indeks rysunków: https://drive.google.com/open?id=1UGAbwOHDFlwsmt6Vdo13OUNLz4G3IWcM.
Do czego mogę używać rysunki w png (edytowalne)?
Możesz używać ich do tworzenia np. plakatów, prezentacji, dyplomów, kartek, grafik na Facebooka, Instagram, na Isnta Stories, bloga. Lecz nie możesz używać ich w celach komercyjnych bez mojej zgody. Zezwalam na ich używanie na zajęciach dydaktycznych/logopedycznych itp. stacjonarnych lub online.
Jeśli chcesz użyć ich np. do ebooka, stworzyć własne płatne pomoce, napisz do mnie, abym wypisała Ci stosowną licencję.
Czy mogę otrzymać fakturę?
Tak, wystawiam faktury. Jestem zwolniona z VAT-u i dlatego faktury są bez VAT.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę to zaznacz taką opcję w Formularzu zamówienia, a faktura zostanie automatycznie wystawiona.
Jeśli już nie chcesz tracić czasu na szukanie rysunkowych pomocy logopedycznych, to wybierz odpowiedni pakiet:
Rysunkowe szaleństwa – baza w pdf
279- baza logopedyczna w pdf „Rysunkowe szaleństwa. Rysunki i gry logopedyczne z głoskami szumiącymi”: baza ponad 90 rysunków z tematów: Utrwalanie głoski [sz], Utrwalanie głoski [cz], Utrwalanie głoski [ż/rz], Utrwalanie głoski [dż]
- 6 gier logopedycznych (każda w 2 wersjach z różnymi głoskami)
- dodatek: „W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw z głoskami szumiącymi”
Rysunkowe szaleństwa – baza w pdf i png
550- baza logopedyczna w pdf „Rysunkowe szaleństwa. Rysunki i gry logopedyczne z głoskami szumiącymi”: baza ponad 90 rysunków z tematów: Utrwalanie głoski [sz], Utrwalanie głoski [cz], Utrwalanie głoski [ż/rz], Utrwalanie głoski [dż]
- 6 gier logopedycznych (każda w 2 wersjach z różnymi głoskami)
- dodatek: „W dżungli przygód logopedycznych. Zbiór zabaw z głoskami szumiącymi”
+
- baza w wersji edytowalnej w png: ponad 90 rysunków w formacie 1500 x 1500 px bez tła
- szablony gier, dodatkowe 3 szablony
- dodatek: filmiki instruktażowe
+
- BONUS
- Minibaza logopedyczna
- W skład tego produktu wchodzą:
- 1) rysunki z „Materiału wyrazowego” z bazy logopedycznej „Rysunkiem i słowem kształtuję wymowę. Pomoce logopedyczne wspierające komunikację i mowę dzieci cz. 1”, czyli: czasowniki, przymiotniki, przysłówki, rzeczowniki, zaimki
- 2) oddzielne napisy do rysunków (rzeczowniki dodatkowo odmienione przez wszystkie przypadki oprócz wołacza)
- 3) gry: „Niepasujący rysunek” i „Droga bez końca” z bazy logopedycznej „Rysunkiem i słowem kształtuję wymowę. Pomoce logopedyczne wspierające komunikację i mowę dzieci cz. 1”
Masz dodatkowe pytania? Napisz do mnie na: kontakt@mariolaolkowicz.pl
Copyright © 2021 Mariola Olkowicz Polityka prywatności