STRONA Z MATERIAŁAMI

Cegiełka MAXI

Cześć, jeszcze raz dziękuję za zakup!

Poniżej znajdziesz materiały z Cegiełki MAXI

Konsultacje

Pierwsza konsultacja odbędzie się w lutym.
Druga konsultacja odbędzie się w maju.
Tematy konsultacji w lutym mogą dotyczyć: organizacji ubrań, zabawek, ułatwiania sobie życia z dziećmi (tematy, jakie poruszam w ramach szkoleń, bloga, IG/FB, newslettera, czyli np. planowanie z dziećmi, używanie przez przedszkolaki kalendarzy, organizacja rodzinna, dzielenie się obowiązkami domowymi itp.), pracy na swoim, pracy z domu, rysowania.
Majowe konsultacje dodatkowo mogą dotyczyć tematów wychowania dzieci, bo wtedy będę mogła Ci doradzić już jako Edukator PD.
Przed spotkaniem mailowo (na kontakt@rysunkowomi.pl) możesz podać mi temat konsultacji, bym mogła się do niej przygotować i abyś więcej „wycisnęła” z tej rozmowy ;).
Konsultacje odbędą się w II połowie lutego. Dokładnie terminy konsultacji wyślę Ci na początku lutego i będę proponować zarówno dni robocze, jak i sobotę – jak kto woli ;).

Nagranie mp3 „Poznaj prostą metodę, która ułatwia życie i oszczędzi czas. Możesz ją stosować w kontekście dzieci i dorosłych (w sprawach prywatnych i służbowych).”

LUTY

Warsztaty „Kiedy i jak poznawać oraz wdrażać wiedzę będąc zabieganą mamą?”

Otrzymasz e-mail z datą warsztatów na żywo, a później tutaj będzie powtórka.

MAJ

pierwsze warsztaty z Pozytywnej Dyscypliny, które poprowadzę już jako Edukatorka PD

Otrzymasz e-mail z datą warsztatów na żywo, a później tutaj będzie powtórka.

Zestaw nagrań o spokojnych wakacjach „Praktyczne wskazówki wakacyjne dla mam. Sposoby na spokojne spędzenie wakacji z dziećmi w domu lub na wyjeździe”

30% zniżki do końca lutego na hasło: PD